| Lara33 a întrebat:

am terminat Naruto si am inceput Naruto shippuden si sunt la sezonul 10 si mai am 7 episoade si apare cate un episod in fiecare joi as dori sa-mi spuneti pana la ce sezon sau an va continua naruto shippuden si daca mai urmeaza si alte seriale cu naruto si de asemenea as dori sa-mi dati linkuri cu cele 3 filme naruto si cele 3 cu naruto shippuden am inteles ca 4 apare anul asta. multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Nu se stie pana cand va mai continua Naruto Shippuden, doar producatorii pot sti si aceste informatii nu sunt facute publice.
Dar se spune ca nu va mai dura foarte mult, iar noul anime se va numi Naruto Akkipuden.

Cat despre filme:

Filmele cu Naruto le vezi aici: http://naruto-tv.com/naruto-movies

Iar Naruto Shippuuden aici: http://www.narutoget.com/cat/3-movies/

2 răspunsuri:
| DarkShina5566 a răspuns:

Din cate stie eu, nimeni nu stie cat va mai tine Naruto Shippuuden.In orice caz va mai tine mult.Nu se va termina prea curand.Cred ca vor mai aparea cateva filme, episoade nu mai zic.winking

| calin21 a răspuns:

Animekage.com