| Jorah a întrebat:

Pentru fanii serialului Gossip Girl : ce parere aveti despre aceasta mica poveste? m-am inspirat din serial si vreau sa stiu daca se merita sa o continui? Multumesc.

Aici : http://www.wattpad.com/story/24892299-intrigi-la-los-ang eles

2 răspunsuri:
| Constanteanca a răspuns:

Sincer sunt cateva scapari.
1. Balul bobocilor al unui liceu de fite se tine in sala de sport, unde se fumeaza si se bea?
2. " ma muscai de lobul urechii in timp ce eu iti muscam buzele"? cum vine asta? fizic e cam imposibil.
3. prea multa marijuanna intr-o zi. Ba un gram, ba jumatate. E mult happy

In rest. Limbajul e simplut, povestea, momentan, suna ca o povestioara tipica americana si asta nu-i neaparat bine. Dar continua sa scrii, usor usor o sa imbunatatesti asta, cu siguranta.

P.S. Zara? Zara-i o firma supraapreciata cu haine nu neaparat bune laughing Miliardarii Los Angelesului nu s-ar imbraca de la Zara.

Spor la scris in continuare!

| Jorah explică (pentru Constanteanca):

Iti multumesc mult pentru aceste mici atentionari. Cat despre sala de sport. stiam ca toate balurile/petrecerile in america se tin in sala de sport. Anyway, iti multumesc pentru criticile constructive, si o sa fiu mai atent data viitoare.

Si da, zara e overrated, o sa scot si asta.

Lobul urechii & Buzele -> acolo am dat-o in bara de tot, nu am recitit cand am publicat-o si asa a iesit minunatia asta. laughing