| TheNinthKoopa a întrebat:

Pentru fanii Soul Eater, am auzit de ceva... cred ca o serie noua sau ceva in genul asta "Soul Eater repeat show", dar n-am inteles prea bine daca are alte episoade sau ceva, deci poate cineva sa-mi explice cam despre ce e vorba? Si daca sunt si alte episoade, imi puteti da un link la un site unde pot sa le vad?

2 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

Http://myanimelist.net/anime/3588/Soul_Eater Aici ai informatii despre acest Anime. Daca e sa apara un nou episod sau un mic OVA sau film, se v'a posta acolo.

| andreigroza19 a răspuns:

Nu stiu sa fie alte episoade decat cele 51 existente