| Gabryel85 a întrebat:

Pentru fete/doamne: voi cum reușiți să folosiți toaletele din tren?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evit orice toaleta publica, inclusiv pe cea din tren.
Am calatorit de multe ori cu trenul, niciodata n-am fost nevoita sa vad baia unuia.
Si am avut calatorii de 6-7 ore.

7 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Desi n-am mai mers cu trenul de vreo 6 ani, in general evitam sa beau multe lichide înainte să plec, tocmai ca sa nu ma duc la toatela.

| Gabryel85 explică (pentru raluk27):

Și reușeai să nu mergi, chiar și pe distanțe mai lungi?

| raluk27 a răspuns (pentru Gabryel85):

Da. Pai in toate cazurile mergeam la București, iar drumul dura cam 4 ore jumătate. Mai departe de atat n-am calatorit cu trenul.
Poate m-am si obisnuit asa. Nici cand eram eleva, nu am fost niciodată, dar absolut niciodată la toaleta scolii, tocmai din cauza condițiilor.

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu le folosim.
Pff

| Gabryel85 explică (pentru DeathOfDreams):

Nici la drum lung?

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Gabryel85):

Eu, personal, nu circul cu trenu'.
Dar am avut odată o experiență de genu' şi am încercat să evit rolling on the floor)