| Rihanna a întrebat:

Pentru fetele inalte? v'ati simtit vreodata complexate din cauza asta? va doriti sa fiti mai scunde? daca da, din ce cauza? si eu am 1.75.si nu am nici o problema cu asta. vreau sa stiu ce credeti si voibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu sunt destul de inalta, am in jur de 1. 73 si ma simt foarte bine. Iar daca as fi putut sa am inca cu vreo 5 cm in plus, as fi si mai fericita. Fetele inalte mi se par foarte frumoase, deosebite! Arata super si pot urma si o cariera de modeling, daca vor.winking Poate doar in timpul scolii, cand eram mica si proasta oh go on, ma jena faptul, ca eram cea mai inalta fata din clasa (la orele de sport). De atunci si pana acum mereu am fost mandra de inaltimea mea.winking

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@reBecca, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!winking

| Razvan a răspuns:

Si eu cam tot atat.Al meu prieten e cu 2 cm mai scund ca mine si desi nu e o diferenta atat de evidenta m-a deranjat aspectul ala la inceputhee hee

| monyk a răspuns:

Buna, eu am 1, 70 m si chiar ma mandresc cu asta; adica a fi inalta n ue ceva rau, ci e o calitate, nu stiu de ce unele vad asta ca un defect.Multe fete ar vrea sa fie mai inalte...imi place asa cum sunt, mai ales ca prietenul meu are 1, 87 m, asadar ne sta bine impreuna, dar si sa fie el mai mic...intr-o relatie nu conteaza inaltimea.
Nu mi-as dori sa fiu mai mica, trebuie sa ne acceptam asa cum suntemhappy.

| Rihanna explică:

Succes atunci!

| Rihanna explică:

@Klapeman: nu, nu sunt rebeca din brasov.

| sensesDelight a răspuns:

Când eram mai micuță mă simțeam complexată de faptul că eram cea mai înaltă din clasă, și nu prea existau băieți care să mă întreacă. Eu am 1. 71 și acum mă împac cu înălțimea mea. Am văzut că mai preferate sunt fetele înalte și oricum, nici nu sunt grasă deci e OK. ^.^ E bine că te împaci cu înălțimea ta, citesc despre fete care vor să se sinucidă din cauză că băiatul pe care îl iubesc nu suportă faptul că e mai mic decât ele. Goshhhh! Unele fete sunt atât de prostuțe.
Anyway, eu vreau să fac modeling. Am mai făcut un an dar m-am lăsat. Acum vreau să demonstrez că pot să fiu și avocat și model de succes. laughing

| KLapeman a răspuns:

Rebeca si mai cum? din brasov? scuze dar si prietena mea se numeste tot rebeca si ea are exact 1, 75, si nu stiu daca are cont aici.

| pufuletenebun a răspuns:

Hei, iti multumesc pentru raspunsul dat la intrebarea mea.Eu am 1. 72 si uneori, sincer, da sunt complexata de acest fapt