| gyna201 a întrebat:

Credeti ca baietii sunt atrasi mai mult de fetele scunde sau inaltehappy?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Cred ca depinde si de inaltimea baiatuluihappy

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune, as arata oribil langa o fata scund si micutahappy
Am aproape 1, 85 (undeva pe la 1, 83 - 1, 85)
si cam 102kg, dati seama ca pe lang o fata de, 1, 60 as arata cam naspa, nu?

| ROB3RT89 a răspuns:

Gusturile nu se discuta, pe mine personal ma atrag fetele care dau dovada de ceva personalitate!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nici. alea potrivite. nu trebuie nici scara sa ajungi sa o saruti dar nici sa ii vezi chelia

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Chiar vrei sa-i atragi pe toti, gusturile nu se discuta, cine te place te ia asa cum esti, n-ai cum sa cresti sa mai pui 20 cm sau sa mai tai 30.

| KristalPop a răspuns:

Personal îmi plac fetele scunde.

| Hevnoraak a răspuns:

Depinde,personal consider că înalțimea nu e un impediment(în limita rezonabilului).Mă atrag fetele care sunt ori scunde ori înalte nu am preferințe fixe.

| Ironicnαme a răspuns:

Cele potrivite. Nu trebuie să fii nici scundă, dar nici înaltă, cât o girafă.

| killeru22 a răspuns:

Depinde de care le plac.

| Fluturaș34 a răspuns:

Intr-adevar inaltimea nu conteazaq foarte mult, dar din pacate nu toata lumea gandeste...acum baietii sunt atrasi de alte "chestii" la fete nu de faptul ca ar fi scunda sau inalta atata timp cat arata bine big grin

| SebyRufay a răspuns:

Imi plac fetele scunde, care au picioarele lungi.

| DeeDee01 a răspuns:

Pai nu conteaza depinde de caracter dar in general baietii prefera fetele mai scunde, deoarece ei se pot simti mai autoritari love struck, si le pot proteja happy... Sper ca te-am ajutat!