| Crisyy a întrebat:

Pentru la romana la bac trebuie neaparat sa citesc toate operele sau pot invata despre ele din carti?

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu trebuie sa citesti operele, trebuie sa inveti comentariile!

| thegatekeeper a răspuns:

Cu putin efort poti invata despre ele din comentarii si din carti, insa ti-as recomanda sa le citesti, pentru a intelege exact despre ce e vorba si pentru a nu fi nevoita sa inveti pe derost un comentariu, fara sa stii despre ce e vorba, de fapt happy.