| Raniaa a întrebat:

Pentru voi ce este fericirea?!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lucruri care se intampla in viata la ocazie apoi dispar

| darrio2007 a răspuns:

Cand mananc fasole cu ciolan afumat.

| RAY a răspuns:

Dezvoltarea personalitati inseamna sa tinzi spre pacea interioara si acceptarea personala

| Drimmero a răspuns:

Sanatatea e fericirea suprema la care aspir, pentru mine ea e fericirea.

| Celcestietot a răspuns:

Tu!

| SilentRain a răspuns:

Marijuana...

| Sofer a răspuns:

Alcool, sex, bani si masini.

| Elena9328 a răspuns:

Mâncarea

Răspuns utilizator avertizat
| morfeo a răspuns:

Cacarea de dimineata... nimic nu se compara cu ea!

| Maia55 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fim fericiți și pentru ca ne trezim în fiecare zi. Pentru mine fericirea înseamnă să fiu sănătoasă eu cât și cei apropiați mie, sa petrec timp cu familia, prietenii. Și când zic sa petrec timp cu ei ma refer la toate activitățile pe care le poți face cu un grup de persoane. Ma face fericita sa călătoresc, sa cunosc oameni noi, sa ascult muzică, sa ies în natura și sa fac fotografii, asta e o pasiune? Pentru tine ce este?