| Denn97 a întrebat:

Plac pe cineva,ieșim,vorbim,dar pe strada dacă ma vede,ma evita,se ascunde de mine ca sa nu de-a ochii cu mine, iar când ne vedem povestim absolut orice și ne cautam unul pe altul.

Care sa fie motivul?

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu confrunti direct persoana in cauza pentru a primi o explicatie?

| Denn97 explică (pentru dullcat):

Buna.

Pentru ca ar spune ca nu m-a văzut cu siguranța …

| dullcat a răspuns (pentru Denn97):

Cred ca intuiesti si tu raspunsul, adica ca alege sa te ignore pe strada, ca sa nu fie vazut/a cu tine? Eu la asta ma gandesc, desi este o situatie ipotetica destul de urata.

| Denn97 explică (pentru dullcat):

Știu…,dar de ce face asta dacă noi vb in fiecare zi despre absolut orice?

| dullcat a răspuns (pentru Denn97):

Hmm, cam greu de spus.De aceea am zis ca poate ar fi mai eficient sa confrunti persoana in mod direct? Cat de mult vorbiti? Spune-i ca nu este frumos ca in online sa va intelegeti si pe strada sa se prefaca ca nu va cunoasteti.Hai sa zicem ca se intampla o data sau de doua ori(ca asa mi s-a intamplat si mie, recunosc, mai ales seara cand eram obosita si nu vedeam bine), dar in rest?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este același bărbat însurat cu care te vezi? Poate se ascunde se soția lui sa nu fie văzut cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mă înțelegi greșit nu am nimic cu tine Doamne Dumnezeule ferește dar știu că ai mai pus întrebarea cu acel om însurat cu scamele și mângâiatul și tu erai geloasă pe soția lui...și am cred că el este și poate te evită să nu vă prindă soția lui pe afară pe amândoi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

însemnă că nu-și iubește soția cu Adevărat și lipsurile pe care le are în căsnicia lui cu soția lui le completează cu tine că știe căși poate bate joc de tine și este un om fals te evită in locuri publice nu riscă să-și piardă căsnicia cu soția lui dar nici aventurile și jocurile pe care le are cu tine le are cu tine nu ar vrea săle piardă un om orbil... Groaznic de orbil... De asta te tratează și așa sa nu fie văzut cu tine de soția lui și când va întâlniți de aproape nu are de ales și se va preface de față cu tine și după iar te va evita o sa fuga sa nu fie văzut de soția lui cu tine se joaca cu sufletul și viața ta cum vrea el.

| BobTheCat a răspuns:

Din comportamentul respectivei persoane, se poate deduce ca nu vrea sa fie vazuta cu tine. Sfatul meu este sa discuti cu el/ea si sa ii spui ca ai remarcat ca in ultima vreme te evita. Daca neaga sau incearca sa arunce "gunoiul in curtea ta", eu ti-as sugera sa fugi cat mai repede, fiindca nu pare o persoana ok.