| Branzei_Sorin_1972 a întrebat:

Please cieva sa ma ajute nu merge messu.l-am dezinstalat si instalat de nu stiu cate ori.ora si data sunt ok la pc.imi scrie asa yahoo messenger has encountered a problem and need to close.we are sorry for inconveniens

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna!
Asta poate fi o eroare.
Trebuie sa reinstalezi windows-ul cu toate update-urile si sa il instalezi corect.
Ciusz!

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
E o eroare.
Ar trebui sa iti reinstalezi windowsul si sa ai grija sa il faci corect, cu tot ce este nevoie.
Daca nu te descurci poti sa ceri parerea cuiva care se pricepe.
Peace!