| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa-mi recomande un medic nutritionist bun din Timisoara?

13 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

D-na doctor Carmen Vizman stiu ca e cel mai bun medic nutritionist din Timisoara.Bafta multa!

| Nastase_Alina_1990 a răspuns (pentru tyana):

Ce pret e la consultatie...ms

| tyana a răspuns:

Cu placere Ice*Queenkiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai gasit ceva nutritionist bun?si eu sunt interesata de unul bun in timisoara.te rog daca afli ceva, lasa-mi un mesaj pe adresa de mail ch_sonny@yahoo.com.ms mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai gasit ceva nutritionist bun? si eu sunt interesata de unul bun in timisoara. te rog daca afli ceva, lasa-mi un mesaj pe adresa de mail ch_sonny@yahoo.com.ms mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cine a fost la doamna doctor carmen vizman? si are grupa de sange b3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o intrebare, sper ca nu e prea tarziu, ai fost la nutritionist? Cum a fost? A avut efect?

| Ice*Queen a răspuns:

Merci mult tyana, chiar nu stiam niciunul. O sa ma mai interesez si eu de ea, sa vad ce si cum... :*

| Ice*Queen a răspuns:

Imi pare rau ca raspund cu o asemenea intarziere. Nu am mai mers la medic din lipsa de timp si cel mai probabil, din comoditate. La mine nu era o deloc o necesitate vizita la nutritionist, doar ca simteam eu ca nu ma hraneam corespunzator si ca gandeam k ar fi asta o solutie. Oricum, m-am interesat si da, am auzit ca d-na Carmen chiar e ok.

| Maria_Ioja_1989 a răspuns:

Eu iti recomand pe D-na Doctor Dana Stoian care lucreaza la Cabinetul Doctor D. Mai multe gasesti pe site-ul www.nutritietimisoara.ro

| Ovidiu_Bugariu_1968 a răspuns:

Tatal meu vitreg a fost la d-na. doctor Vizman acum cateva luni si deja e alt om.A slabit foarte mult,se simte minunat, colesterolul si trigliceridele, pe care le avea mult peste nromal, au ajuns la nivel normal, practic i s-a schimbat stilul de viata.

| bluebe a răspuns:

Hei eu am fost la carmen e o femeie foarte de treaba du-te la ea merita serios de la 70 de kg am ajuuns la 55 si m-am si obisnuit cu mancarea serios
cam in mai m-am apucat si in decembrie finish