| anonim_4396 a întrebat:

Pot asculta muzica la casti in avion daca telefonul e pe mod avion? Adica data trecuta ni s-a spus sa nu ascultam muzica dat erau persoane cu castile care se mai ascundeau cand trecea stewardesa pe acolo..pana la urma nu as vrea sa am nici probleme si nici sa cauzez probleme sa se prabuseasca avionullaughing))..doar ca o sa calatoresc singura si ma voi plictisi prea tare fara muzica.Multumesc si scuzati categoria dar nu prea stiu unde sa o pun.

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

De asta a fost inventat modul avion, ca sa nu mai fie nevoie sa iti inchizi telefonul.

| Ionutszu a răspuns:

Le intrebi inca de la inceputul zborului, ca rezerva foloseste alt dispozitiv, un psp daca ai, cred ca si mp4.
Poate aud pe la Pro tv ca ai darmat un avion laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Ionutszu):

Sa speram ca nulaughing, nu am nici psp nici mp4 dar am tableta care cred ca e tot una si aparatul foto care nu imi folosestelaughing)

| Ionutszu a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tableta are mod avion deci e acelasi rahat ca telefonul laughing Raman la rpima idee, intreaba din prima daca se poate si gata, daca nu incerca sa gasesti tainele universului si va dura destul timp cat sa ocupe zborul laughing))))

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistita, te uiti pe geam si trece timpul foarte repede.

Din cate stiu, nu sunt interzise castile in avion.Sau,poate depinde de avion...