| Andreea27ani a întrebat:

Pot sa mai sper? Sa va prezint situatia:pe 22 dec am avut cm normal(mentionez ca am un cm regulat), pe 6 ian am avut contact sexual neprotejat iar pe 20 ian am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Ce ma pune pe ganduri este (asa zisa)menstruatie care a fost de pe 21(la jumatatea zilei)pana pe 23 (seara). Nu am mai avut niciodara menstruatie mai putin de 4 zile. Va rog ziceti-mi ce parere aveti imi doresc mult un bebe

1 răspuns:
| Alexandru0007 a răspuns:

Modificarile astea in privinta menstruatiei sunt normale.iar testul cred ca l-ai facut prea repede.