| Andreea27ani a întrebat:

Mai sunt sperante? Pe data de 22 decembrie am avut CM normal iar pe 6 ian am avut contact neprotejat. Pe 20 ian am facut un test de sarcina si a iesit negativ si pe 21 la pranz mi-a venit (asa zisa)menstruatie doar ca m-a tinut pana luni seara. Azi am mai avut cateva picaturi. E posibil sa fiu insarcinata? Imi doresc foarte mult un bebe. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Perseverati, pana la urma veti reusi.

| Merry24 a răspuns:

Nu esti insarcinata fiindca inainte de a veni ciclul exista o perioada de aproximativ 10 zile inainte si dupa ciclu in care noi nu ramanem insarcinate. bucuria barbatilor. Daca iti doresti un bebe nu-i greu.o faci peste 1 saptamana jumate si ii spui sa-si dea drumul.Nuj ce varsta ai dar sfatul meu ca femeie e sa te protejezi si sa mai astepti.