| crissti a întrebat:

Pot sa-mi fac freza daca nu am placa :-s...adica vreau sa zic numai cu ceara si fixativ happy

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Atata timp cat nu scapi prea multa ceara si fixativ, de mai multe ori pe saptamana, le poti folosi cu incredere.

| NimeniCuActe a răspuns:

Incearca si nu uita sa ne spui rezultatul laughing

| stefangeles a răspuns:

Daca esti destept iti faci parul fara ceara si fara nimic doar o tunsoare frumoasa care necesita doar dat cu peria si atat laughing cu toate chestiile alea strici firul de par si ai sanse sa chelesti

| crissti explică:

Da nu cred ca chelesc daca nu exagere laughing