| Remus95 a întrebat:

Cum se numeste freza lui Connect-R cea din videoclipul melodiei "Love Is The Way" si cum ar trebui sa ii explic frizerului sa ma tunda la fel ca el?
Si ce foloseste cand isi aranjeaza freza ceara de par, gel, fixativ si placa, feon?:-D

Răspuns Câştigător
| GOLD99 a răspuns:

Numele nu il cunosc dar stiu cum se face, parul ud se intinde cu placa pana se usuca, apoi se da cu fixativ si se poate modela dupa gust cu o perie sau pur si simplu cu mana libera, apoi dupa se da cu gel pentru a sta asa cat mai mult timp

2 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Ai putea sa scoti la imprimanta o poza cu Connect-R cu acea freza si sa i-o arati frizerului. Cred ca foloseste gel.

| Hieer a răspuns:

Pai te poti duce la frizer cu o poza cu Connect-er... fata, spate, stanga, dreapta.
Sau cu video-ul laughing