| Kapi12 a întrebat:

Poți fuma heets fără aparat?,Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai si cum le 'incalzesti' daca nu ai aparat?
nu se poate fuma in vreun alt mod

"Tigarile Heets contin tutun prelucrat, propilen glicol, glicerina vegetala, arome si o cantitate mica de nicotina (aproximativ 0.5 mg). Heets sunt proiectate pentru a fi folosite cu dispozitivul IQOS, care incalzeste tutunul in loc sa-l arda."

| Simpatic a răspuns (pentru Simpatic):

Multumesc pentru aceasta funda acordata! am primit notificare acum de aceea am dat raspuns acum

2 răspunsuri:
| Corcodusa22 a răspuns:

Nu, nu se poate, cred ca toti am încercat sa fumam? din păcate trebuie sa ai aparatul pentru a fuma.