| DeMentaa a întrebat:

Prietena mea cea mia buna este foarte suaprata din cauza unui baiat care nu o mai baga in seama si inainte o baga mereu. cum pot sa o consolez este foarte suparata?
PS : are 16 ani si eu dorm la ea 4 zile

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai cum s-o consolezi. Spune-i să-i dea ea atenţie băiatului respectiv şi să nu facă o dramă din asta. Uitaţi-vă la nişte filme, vorbiţi despre diferite lucruri. Ocupă-i timpul cu diferite activităţi! Baftă!

| OanaG a răspuns:

Spune-i ca mai sunt si alti baieti, nu e ala unicul baiat sin orasul vostru/din lumea asta.