| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena careia ii place de un baiat si nu i-a spus. De cand a inceput sa-i placa de el, nu ma mai baga in seama asa mult si e mai mereu suparata. Cum sa fac sa o ajut? Mie dor de prietena mea crying

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Incearca fi cat mai mult timp langa ea. vorbiti despre acel baiat. spune-i parerea ta despre sh indeamn'o sa ii spuna sau spune-i chiar tu dar asta numai daca este ea de acord

| teo6dia4c99 a răspuns (pentru Blondamea):

Mersi pentru sfat. Pana la urma i-am zis eu baiatului. Prietena mea e mult mai vesela si e totul ok. Ei se inteleg foarte bine si isi fac declaratii prin mesaje :*