| Rose_2860 a întrebat:

Pt baieti! Doar pentru ca prietena ta e bruneta, trebuie sa spune'ti ca toate brunetele sunt frumoase sau ca toate blondele sunt urate? De ce trebuie sa generalizati? De ce nu puteti spune ca va plac fetele frumoase indiferent de culoarea parului? Eu nu inteleg aceste persoane! Nu va plac fetele frumoase, va plac unora blondele, altora brunetelelaughing roscatelelaughing

4 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Din moment ce a ales-o pe ea si ea este bruneta e logic ca ii plac brunetele.Nu cred ca spune asta doar sa se simta ea bine si pentru ca e adevarat, asa simte el.

| uzzi92 a răspuns:

Acum fiecare iubeste un fel de femeie... insa cred ca e misoginism sa generalizezi. Parerea mea e ca trebuie apreciat tot ce e frumos. Nu cred ca sunt baieti care sa displaca o fata pentru culoarea parului. Se poate ca unii sa generalizeze pentru ca sunt de fata cu prietenele lor si sa le faca sa se simta bine. In plus, daca si ea e un pic sarita si ii atragi atentia unui prieten "uite ce buna e blonda aia", cu ea de fata, vei suferi mai tarziu urmarile. laughing

| 31957319 a răspuns:

Eu nu umblu cu o femeie pentru culoarea parului.
Prietena mea era blonda, dar mie imi place la o femeie parul inchis la culoare, saten, chiar brunet.
Dar cat timp am fost cu ea, nici macar nu am batut apropouri.
O iubesc pentru ca e femeie, nu pentru ca e blonda sau bruneta.

| blue007eyes a răspuns:

Eu unu nu am preferinte ca nu stau pentru parul ei, sa fie comica comunicativa si dragastoasa