| deutza_2137 a întrebat:

Intrebare pentru. baieti! Care fete sunt mai frumoase blondele brunetele sau roscatele...Si fetele cu parul drept ondulat sau cret? astept raspunsuriii

Răspuns Câştigător
| friday a răspuns:

Pai sunt roscate frumoase, roscate urate, blonde frumoase, blonde urate si satene frumoase si satene urate.
Ce ai alege dintre :
http://www.fametatu.com/......560242.jpg
si
http://4.bp.blogspot.com/....../P+(5).jpg
Si,de asemenea, pot sa-ti dau poza cu o roscata urata si o bruneta frumoasa.
Deci culoarea si forma parului nu face totul, e o parte dintr`un intreg.

3 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Sunt fata dupa cum se vede dar dupa parerea mea, zic ca indiferent de culoare a parului, el tot frumos e daca e ingrijit bine.Si personal imi place parul drept:d Al meu asa e si il ador, nu am incercat niciodata sa il ondulez

| skriil a răspuns:

Eu cred ( nu-s baiat) ca orice fata e frumoasa in felul ei acum depinde de micile mofturi ale tipilorlaughing.

| oky_6509 a răspuns:

Pai...fetele care imi plac satenele cu parul ondulat:Xlove struck:Xdai fundita?