| Yell0w a întrebat:

Puteti sa imi dati o lista completa cu toate calitatile si defectele posibile? big grin

3 răspunsuri:
| colouryourownworld a răspuns:

Eu spun doar 3 defecte, care sunt importante: sa nu te cunosti pe tine, cu tot cu calitati si defecte...si al 2-lea: sa nu-ti accepti defectele. al 3-lea: sa-ti prezinti calitatile si sa te lauzi cu ele, renegandu-ti defectele.sunt doar trei defecte, dar iti completezi uh lista in timpwinking

| c3dryk22 a răspuns:

Defectele si calitatile sunt multe.anumite persoane iti considera asa zisele defecte ca fiind niste calitati, altele in schimb.sunt invers.asa ca... orice ai face nu esti pe plac la toata lumealaughing

| Giii a răspuns:

Calitati: bunatate,altruism,incredere in sine,optimism,sinceritate,discretie,
Defecte: egoism,impertineta, mandria, mania,

big grin deocamdata doar astea imi vin in minte