| Azazel_2358 a întrebat:

Dati-mi calitatile si defectele voastre...Sa vad ce fel de oameni sunt pe aici

19 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă ţi le dau, eu cu ce mai rămân?

| FucktheSystem a răspuns:

Dificilă întrebare.
Cred că al calități ar intra curajul, gusturile bune și nebunia ( ma refer că sunt suficeint de nebună să rfac orice ca să ajung unde vreau)
Defecte :Spun lucrurile prea direct, nu mă pricep la mințit, lipsa de modestie, vorbesc prea mult, uneori aberez, sunt mai mereu îanafara subiectului, mananc prea mulți skittles si beau prea multă cola ( vicii), văd jumătatea goală a paharului, înebunesc vecinii cu muzica mea( Nu cerd că mulți oamnei ascultă Metallica la maxim al 5 dimineața...)... și lista cu defecte continuă.

| FucktheSystem a răspuns:

XTREME, neah, chiar am o punga mare de Skittles cu fructe de pădure aici de față, te salută.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Şi aici, toată lumea bagă de la ea.
Nu vrei zodia, ca să ai o idee mai concretă?

| AG a răspuns:

Buna
Calitati: ascultatoare, empatica, perfectionista
Defecte: egoista[uneori], narcisista

| Damasc a răspuns:

Sunt un baiat cumsecade care de cele mai multe ori vomita la intrebari de genu'.Ce zici vrei sa fim prieteni?

| Azazel_2358 explică:

Pentru cei care au comentat si nu au raspuns la intrebare(ceea ce am vrut sa aflu) de ce va mai bagati in seama sunt sigur ca nu va ajuta cu nimic un raspuns in plus

| Azazel_2358 explică:

@FucktheSystem laughingCredeam ca sunt singurul care mananca multe skittles...

| ema69 a răspuns:

Pai din moment ce crezi ca cei de aici iti vor spune adevaratele lor calitati si defecte, iti spun eu ce fel de oameni sunt pe aici:naivi.

| eulliric a răspuns:

Modestia este, cred eu, cea mai importanta calitate a mea. ca defect, sunt perfect intr o lume imperfectabig grin.

| claudia01 a răspuns:

Ce zici sa incepi tu?

| Graphee a răspuns:

Defectele mele: -uneori mi se pare că numai eu am dreptate, şi nu prea accept alte păreri; -îmi place să comuniccc mult(mulţi zic că este mai mult o calitate); -nu îmi ţin promisiunea, şi promit din nou apoi; -fac două lucruri deodată; -critic mult; -subestimez unele lucruri şi aşa mai departe.
Calităţi: -înţelegătoare; -îmi place să cunosc locuri noi, oameni noi, adică călătoriile; - îmi place să compun.
Iar restul afli pe parcurs. Nu vreau să mă laud. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CAFEAUA a răspuns:

în primul rând îmi place întrebarea. ai aşteptări de vreun fel?

| monicutza_5552 a răspuns:

Prefer sa spun decat defectele caci sunt mai importante decat ccalitatile : pai sunt ff egoista, incapatanata, razbunatoare si cateodata si rea big grin, cateodata si mincinoasa big grin

| TheLastHuman a răspuns:

In ziua de azi trebuie sa ascunzi tot, cu cat cineva te stie mai bine cu atat stie unde sa te loveasca pentru a te distruge si is inconjurat de enorm de multi oameni care desi nu ma ajuta, nu ma distrug si-i apreciez dar am cunoscut cativa care nu-s oameni sad... fiecare om are calitati si defecte si cel mai bine e sa le afli personal... nu te ajuta absolut cu nimic daca imi stii calitatile si defectele prin intermediul acestui site, maine as putea sa fiu alt om.day dreaming.,. si tu, poate iti faci o parere proasta despre mine sad. bafta tonguetonguetongue

| PerfectAngel a răspuns:

Calitati:Buna la suflet (imi e mila de orice creatura sau planta,lucru etcsad ),Calduroasa,Iert repede,Atragatoare,Perversalaughing)) (in sensul bun al cuvsmug), Stiu sa ma distrezsmug etc:d
Defecte:Geloasa la maxim, Suparacioasa rau laughing, Credula call meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi e mila de planta.

| JustMeAndy a răspuns:

Pai defecte :sunt nerabdatoare, nu prea am incredere in mine, incapatanata(cateodata ma ajuta asta dar nu prea des...) etc si calitati:sunt miloasa, emotiva, sensibila (ma refer la sentimente, dar cateodata asta e si un defect ), modesta...