| SpecialGirl10 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti un telefon care sa aiba internet nelimitat?

5 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Internetul asta nu e o aplicatie pe care o au sau nu telefoanele. Poti sa-ti faci un abonament cu mai mult internat sau sa activezi diverse oferte la cartela, insa pe abele trebuie sa le platesti si nu sunt nelimitate. E pe principiul vechi, cat consumi atat platesti si nu e chiar convenabil pentru ca e destul de scump. Majoritatea telefoanelor noi au wifi si te poti conecta la orice retea (in general maxim 30-50m.) la care stii parola.

| LolaLollita a răspuns:

Conteaza ce abonament iti faci, nu ce telefon aihappy

| SpecialGirl10 explică (pentru LolaLollita):

Multumesc!

| LolaLollita a răspuns (pentru SpecialGirl10):

Cu placerehappy

| greenwave666 a răspuns:

Telefoanele nu au net man laughing ai prin cartela sim sau wirelesswinking