| ToXicLoVe_2464 a întrebat:

Recomandati-mi va rog un film trist, sa plang la el gen "A Walk To Remember":X

Răspuns Câştigător
| Grimalkin a răspuns:

The Notebook, Love me if you dare (Jeux d'enfants) - e frantuzesc, deci nu te speria ca nu se vorbeste engleza, Secret Life of Bees, The Pianist, Sweet November, My Sister's Keeper, Schindler's List si ar mai fi I am Sam (absolut fabulos, ti se rupe sufletul).

astea le-am vazut eu pana in prezent si mi s-au parut mai lacrimogene. have fun.

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

P. S. : I love you - este un film destul de trist, eu am plans.

| gabriela a răspuns:

Valeuuuuuuuuuu., treci pe la un psiholog!

| OanaG a răspuns:

Clar! Titanic

| matchpoint a răspuns:

Sweet November, The notebook. Pa

| Klara a răspuns:

@Grimalkin
Deci ma bucur nespus ca nu-s singura care a plans la Lista lui Schindler...:X

| catthshshshs a răspuns:

If only.

| JeRo a răspuns:

Titanic este cel mai impresionant film care l-am vazut vreodata.

| camellia a răspuns:

Da iti recomand eu varianta japoneza. Koizora de numeste. Vezi ca e si drama cu 6 episoade si film. Eu optez mai mult pentru drama. Acum tu decizi Eu zic sa te uiti, merita!
http://www.youtube.com/watch?v=zvMfpRveV7E

| porcelan a răspuns:

City of angels... e cam veche dar sigur pot sa plangi la sfarsit

| pixeel a răspuns:

@ Klara: a fost genial :'(