| TheWhiteTiger a întrebat:

Referindu-ma la oameni, opusele se atrag sau cine se seamana sa aduna?

Răspuns Câştigător
| SabsAbina a răspuns:

Categorig opusele se atrag, adica ce satisfactie ar mai avea unul pentru celalat daca amandoi sunt de aceeasi parere, daca e totul perfect pentru ei sh sunt mereu pe aceeasi lungime de unda, ar fi chiar foarte plictisitoare relatia si la un moment dat unul dintre ei s-ar satura de toata monotonia asta sh ar vrea ceva nou, eu sunt de parere ca opusele se atrag, e mult mai frumoasa relatia aunci cand stau sh se cearta fiindca ambi au pareri diferite iar dupa urmeaza un val de fericire intre ei sh e mult mai palpitant asa. dupa furtuna vine sh vreme buna, dar daca n-ar fi furtuna nu ar mai avea cum sa vina vremea buna. funda?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Și, și. Depinde dacă ești (în perioada de) teribelist și îți plac relațiile cu scântei sau vrei liniște, stabilitate, ceva familiar, mai puțin exploziv.

| Urzi23 a răspuns:

Urzi23 A raspuns cu intelepciune :

Umbla vorba prin popor cine se aseamana se aduna.Ex betivii, drogatii, homosexualii lista este mare