| RoseQueen a întrebat:

Revin la animeurile mele!
Daca ati fi creatori de animeuri ce nou anime ati creea?(toate detaliile nume, actiune, personaje si restul).

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Eu am inceput sa scriu an anime pe care l-am numit Vampire Fight...Este vorba despre un mare razboi dintre oameni si vampiri.Vampirii pierd si nu mai supravietuiesc decat 10 copii de vampiri care cresc intr-o padure, intr-un fl de academie alaturi de un om care a trecut de partea vampirilor.Personajul principal este o fata care afla ca mai are o sora care este om pentru ca tatal ei ere vampir iar mama om. Unul dintre cei 10 vampiri o musca pe cea mik si devine si ea vampir. Apoi ei incep sa se pregateasca pentru un nou razboi cu oamenii.Invata sa se lupte, sa manuiasca arme etc.Inca nu am ajuns la partea cu razboiul, dar o voi face...

| RoseQueen explică (pentru Gabica):

Chiar tare! Mi-ai pute trimite pe mail daca il ai pe calculator?

7 răspunsuri:
| DeMeTrIoN a răspuns:

Diaeu, tu te-ai inspirat din Vampire Knight! Nu-i corectcrying

| DeMeTrIoN a răspuns:

Si eu m-am tot gandit... dar nu pot! nu am inspiratie! In schimb pot face ficuri foarte bune (zic unii; se stie cine) :-d

| RoseQueen explică (pentru DeMeTrIoN):

Mersi!

| DeMeTrIoN a răspuns (pentru RoseQueen):

Cand facem ficul? thinking

| RoseQueen explică (pentru DeMeTrIoN):

Uite cum sta treba...am calculatoru stricat la Craiova, dar s-a reparat si-am mai intrat rar de la scoala.Dar trebuie sa vina si te anunt cand vine sa ne apucam de fic.Salutari,Monnyko.

| DeMeTrIoN a răspuns (pentru RoseQueen):

In sfarsit ca sa stiu si eu ce s-a intamplat. Ca de atunci cand mi s-a stricat placa de baza nu am mai vorbit cu tine. Sa stii ca nu l-am mai contiuat de la capitolul 7 pentru ca nu am mai avut idei. le-am avut pe moment si nu le-am scris. Acum le-am uitat:d Dar sunt sigura ca o sa-mi vina idei noiwinking!:d!