| anonim_4396 a întrebat:

Romania, o tara plina de: critici, directori, muzicieni, actori, fotbalisti, oameni de afaceri, politicieni, fotomodele, manechine, creatori de moda, vedete, licentiati, doctori in cine stie ce stiinte, filozofi, poeti, scriitori, oameni de stiinta... Am uitat ceva?
Da! Cine mai munceste in Romania?

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Scuzami expresia ''Prostii'' mai muncesc, adica cei care muncesc pentru cei care i-ai enumerat tu mai sus.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Aproape nimeni laughing au plecat in strainatate toti aia desteptiihee hee.

| Good Cat a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi scopul intrebarii straight face ca de uitat la ce ai enumerat tu as putea umple un sac... 2-3 cu completari.

| sorin16 a răspuns:

Stiu, poate o sa par putin dur...Cine te opreste sa nu fi licentiat, doctor, filozof etc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti acesti oameni muncesc si au muncit sa ajunga departe. Inteleg ca te refereai la munca fizica, dar probabil muncitorii se afla in Romania in proportie de 50%, 40% fiind cei enumerati de tine, iar restul oameni care au luat-o pe cai gresite.