| Lumy a întrebat:

S-a curentat Cabral in direct, ati vazut?

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Vreau si eu sa vad cum s`a corentat:X

| hândel a răspuns:

N-am vazut, da tare mi-as dori! Poate-i; a fel de comic precum mama'sa cand s-a descaltat de pantofiorii ce-o strangeau, chiar pe treptele platoului de filmare acasa tv, sub pretextul ca s-a impiedicat, sau poate i se facuse foame (la gabaritul ei e de asteptat), si o fi vazut niste cingo lipit de podea, si s-a napustic flamanda sarind din pantofiori, sa smulga cu dintii cingolu'. laughing Stiu ca nu-i de ras, dar femeia n-a patit nimic serios, in afara de notorietatea internationala. tongue

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

A murit?

| viatadecacatt a răspuns:

Unde? Cum? Cand? Pe ce post?

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Da?:o unde? :-s cabral! cabral! crying. da un semn de viata crying

laughing

nu nu stiam? cand a aratat?batting eyelashes

| perceive a răspuns:

Daaaaaaaaaa? offff trebuia sa vad!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine? Cum? Cand? Dc? Dar crezi ca imi pasawinking?
Nu vreau sa fiu rautacioasa dar o data ce noi nu am fost atenti la acel moment nu prea ne pasa.

| boro a răspuns:

Eh, macar de se curenta cine trebuiahee hee