| Girly97 a întrebat:

Este adevarat ca bancomatele curenteaza? Am vazut o stire pe Facebook cu un copil de doi ani care a fost curentat de un bancomat...

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Exista aceasta posibilitate, dar nu trebuie sa generalizam. happy Bancomatele nu functioneaza pe baterii, cred ca stiai asta. Se se pot intampla si astfel de situatii nedorite. Sunt cazuri izolate.

| Bula a răspuns (pentru dannyel86):

Nu sunt cazuri izolate.
Nici acel bancomat nu a fost izolat, si mai ales nu a fost pamantat.
Ar costa prea scump si bancile ar da faliment... tongue

| Dismally a răspuns:

Da, am patit si eu asta, cand atingeai tastatura te curenta. A trebuit sa folosesc o bucata de hartie pentru a nu mai atinge direct tastele.

| Victoria18 a răspuns:

Pai logic ca da. Tu cu ce crezi ca functioneaza. Nu cu curent.