| anonim_4396 a întrebat:

S-a dus pe apa sambetei tot TPU`ul. Toate intrebarile serioase si toate raspunsurile folositoare sunt raportate, iar intrebarile stupide raman. Asta s-a ales de TPU... pustii de 12 ani au preluat "puterea". Se pare ca nu mai exista nimeni la conducere. Banuiesc ca acea "Raluca", de fapt este doar un robot. Si la apasarea 'butonului' raporteaza, intrebarea este automat anulata fara a fi verificataoh go on. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Crisstina a răspuns:

Pitipoancelene invadeaza site-ul! mai ales cu acele probleme deosebite ale lor, ca nu-si gasesc un nume pentru hi5 sau nu stiu cum sa abordeze un baiat pe MESSENGER si intrebari de gen "am 12 ani si iubitul meu imi cere sa fac dragoste cu el, sa fac?". Unde e copilaria? Copii de azi traiesc intr-o lume virtuala si s-a creeat o dependenta de net si de mess. Aaaaa, ce sa mai spun de vestitele funde? Toate copilele cersesc funde, de parca nu ar avea ce manca! Ar trebui sa fie respinsa orice fraza care contine cuvantul "funda"! Pacat ca nimeni nu face nimic impotriva acestor lucruri!

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ne obliga nimeni sa raspundem la toate intrebarile stupide.Am observat si eu ca media de varsta la TPU este mica.

| pengu a răspuns:

Din nefericire sunt de acord cu tine, cat despre Raluca, nici eu nu inteleg de ce nu ia masuri, dar este alegerea ei tongue
@acdcfan ne-ar trebui niste site virtuale sa cernem intrebarile nu?hee hee) just kiddin'winking

| pengu a răspuns:

@BlackAndWhite alea in cel mai bun caz laughing)) caci mai nou se dau fundite pe banda rulanta (nu stiu cat de corecte sunt, dar conform cu regulile site-ului sunt "ilegale) intrebarile de genul: cine e nascut in aceiasi zi cu mine funda, cine are telefon ca mine funda, cine. nu mai continui laughing ai prins ideea tongue asta e... pustii de pe site nu iau in serios utilitatea lui happy

| Adelina04 a răspuns:

Uite cine vorbea de intrebari stupide. Cred ca tu ar trebui sa faci un alt TPU in varianta mai buna (bineinteles doar daca esti in stare) daca incepi cu critici. Cum scrie si mai sus nu esti obligata sa raspunzi la intrebarile care nu iti convin. Bafta

| Adelina04 a răspuns:

Asa deci spui ca totul se raporteaza degeaba, apoi raspunsul meu (in care iti dadeam o informatie foarte utila pentru tine, ca sa nu mai vorbesti aiurea) are caracter irelevant. De ce? Nu stiu. Ai vrut sa-mi demonstrezi ca nu sunt citite inainte? Da sunt de acord cu tine, nu sunt verificate. Esti multumita?

| Adelina04 a răspuns:

Ok imi retrag cuvinteleangry Intrebari tampite puse de copii de 12 ani au invadat siteul. Parca m-ai blestemat sa ma enerveze toti astiaat wits' end

| acdcfan a răspuns:

TPU este incontinuare un site bun. Daca te uiti unde trebuie poti gasi si oameni seriosi plus ca nu esti obligata sa raspunzi la nicio intrebare a unora care se prostesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-a dus pe garla TPU: d'accord.
Toate intrebarile serioase si toate raspunsurile folositoare sunt raportate: nu prea exista pe TPU intrebari serioase si raspunsuri cu adevarat folositoare, deci...
Intrebarile stupide raman: daaaaaaa, si e bine asa, ca se mai rade si gurile nostri.
Raluca este doar un robot: ba pardon, e o roboata. Si si-a tras si gagiu amu, pe Plimbarel ala.
Ce parere avem? Ar mai trebui ieftinit uleiul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Ade:si normal ca daca esti numa` de o luna pe site nu sti despre ce vorbeschappy. Daca erai putin mai 'veche' sti cum era TPU`ul inaintebig grin. Asa ca :shhh!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TPU nu mai e ce-a fost si nu cred ca va mai fi vreodata.Media de varsta a scazut considerabil(se vede cu ochiul liber), intrebarile serioase sunt din ce in ce mai putine, chiar si neraportate si ajung sa se piarda in multime.Raluca nu se poate ocupa de toate, nu e vina ei. Unele intrebari(raportate)sunt deblocate, dar din pacate prea tarziu(si ajung sa se piarda in multime, dupa cum am spus mai sus). Asta e, lucrurile sunt in permanenta schimbare, nimic nu sta pe loc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Ade: Eu i-am spus unei utilizatoare unde sa gaseasca treninguri nike in Timisoara, exact magazinele tot, si mi-a fost raportat raspunsulhappy. De ce? Nu stiu nici euthinking Deci ...noul TPUhappy. Prostia cu raportatul`oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Ade:Fetito, esti de-a dreptu` stupidahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sinceră, greu mai găsesc o întrebare la care pot să răspund. Găsesc numai: "Oare mă place?" :-l.

Ăsta este şi motivul pentru care intru mai rar.La început, eram foarte activă pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Ade:oklaughing, tu ai 13big grin. Multi `nainte, oricum. Te-au `nervat, zici aaa?laughinglaughing