| LoL a întrebat:

Sa fi cool inseamna sa stai numai pe note gen 3-4-5-6? Multi dintre "smecherii" clasei asa zic! Cool inseamna sa fi de treaba. Dar nu-i de mirare ca zic asta. Ei sunt in plop si plopu-n aer. Voi ce credeti? Ce inseamna sa fi cool?

Răspuns Câştigător
| georginika a răspuns:

"Sa stai numai pe note gen 3-4-5-6" nu inseamna sa fii cool, inseamna sa fii nepasator dea dreptul. Cateodata se mai intampla se iei si note mici, nu`i un capat de lume, dar trebuie sa te gandesti ca in functie de aceste note din liceu va trebui sa-ti alegi o facultate. Iar la facultate nu te va intreba daca estii cool sau nu. Poti fi "cool" afirmandu`te la ore prin raspunsurile si prin cunostintele tale.

2 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

In cazul acesta sa fii cool =sa fii primitiv dar astia umbla si in piei de oaie cu bitele in spate in loc de ghiozdan Nu ii vad indemnind la carte, inseamna ca sunt p,,, fara pereche si p,,, facuti gramada. Poate la voi in clasa o fi sistemul de notare rusesc de pe vremuri adica pina la 5 in acest caz ei sunt premianti, lucru de care ma indoiesc, Parerea mea ca a colegei @georginika si este bine sa nu te amesteci cu ei ca devii asemeni lor si vei fluiera a paguba la evaluari si la bac ca jmekerii de anul acesta
Sa invatati carte ca noi in sat ducem zilnic copii cu caruta la scoala 12 km dus 12 intors ca scoala nu mai au, ca nu sunt bani si copii nostri din sat nu vor sa fie cool ramasi de caruta
Propun funda pentru @georginika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cool au fost in cel mai tare film de groaza Bac 2011 acolo cei mai cool dadeau foaia cea mai goala.Se zice ca unii de cool ce erau nu stiau sa scrie numele.