| KhloeAfterDark a întrebat:

Sa incepem un joculet dragut! Eu scriu incepul, si voi continuarea. Scrieti maxim 3 randuri, si sa fie legat de restul povestii. Incep eu:

A fost odata ca niciodata...

15 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

C. ontinuare de la Bianca. Si tot cautand ei gagici si gagicute dupa cale lunga de mers au dat peste fermierul plicticos din Anglia(Shadow) care gasise o oaie vorbitoare,(Ella) dar era si foarte lenes si ii placea si mult sa leneveasca(Descifrati voi ca eu nu pot) Acesta ii invita la el acasa la o cana de lapte(petro) si cand a plecat au calcat intr-o baliga dar nu-i bai si cand au ajuns acasa la fermier acesta lea prezentat ( c2men) nevasta care avea niste difuzoare si un bombeu o bunaciune de-ti curg balele. Cand vazu cautatori gagici si gagicute l-ea inghetat inimile si laptele in cana. Si aici se termina povestea (misscanabiss) ca de n-ar fi nu s-ar povesti. povestitor Gica Contra.

| hugo a răspuns:

Cat de trist a inceput jocusad... o lume perfecthappy continuati'l pe asta daca va place

| adydassler a răspuns:

Cineva care a pus o intrebare pe TPU si a gasit multe raspunsuri amuzante...

| baietzelu a răspuns:

Un site pe nume TPU...

| BiaJ a răspuns:

...si vroia sa aiba multe animale la ferma, insa nu avea cum sa le ingrijeasca deoarece era prea lenes, si ii placea mai mult sa lenevreasca.

| Smarandica a răspuns:

O cana de lapte si o balega proaspatarolling on the floor

| OnWeed a răspuns:

... un fermier din Anglia care se plictisea...

| Punct a răspuns:

Acesta intr-o zi gasise o oaie vorbitoare...

[ hai ca-am zis-o laughing)) ]

| Ioana22B a răspuns:

... o oaie vorbareatarolling on the floor:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca de n-ar fi nu s-ar povesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fermier din anglia care se plictisea, si n-a avut ceva mai bun de facut decat sa-si ia nevasta. Si si-a gasit una, cu niste difuzoare si un pompeu de-ti curg balele, o buaciune, dar fata vrea sa fie trata ca o regina, si s-a indragostit saracu` fermier din easad.
Imi pare sincer rau ca nu pot continua, dar ia sa va vad imaginatia big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata pe nume Lilia care s-a indragostit la nebunie de un baiat Shtefan. Baiatul nu avea idee cum o cheama da nu ca si il iubeste. Fata nu-i spunea ce sentimente are pentru el asa ca suferea in tacere...
Interesant, nu? Din pacate asta este povestea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pui de ers si mama lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pisica beata

| Keridaa a răspuns:

A fost odata ca niciodata. dar nu mai e!