| Angela616 a întrebat:

Sa mă obișnuiesc cu ideea că ma striga lumea din satul meu curva căci am avut câteva relații?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Muta-te in alt sat. Daca patesti la fel si acolo, muta-te iar.
Si tot asa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu te obisnui, Mai bine te muti.

| Angela616 explică (pentru suntserios):

De ce sa mă mut îți trebuie mulți bani și e greu sa te integrezi cu străini

| suntserios a răspuns (pentru Angela616):

Ok, ramai acolo.
Tu ești bătaia lor de joc, nu eu.

| sierra1 a răspuns:

Cred că exagerezi!

| Simpatic a răspuns:

Dar cu ce drept striga lumea acest cuvant si de ce?
tarfe sunt peste tot, unele chiar de profesie, foarte multe fete de la tara fac centura la propriu prin tarile din Occident!
S-ar putea ca aia care striga sa aiba chiar printre rudele lor prostituate, daca nu fac la ei in localitate prostitutie nu inseamna ca nu fac asta!

Nu stiu ce relatii ai avut si de ce esti controversata la tine in sat insa!

| gemeni6226 a răspuns:

Sunt unele sate in Romania tare ramase in urma din toate punctele de vedere, si in general in sate unde se cunosc toti invidia e mare.Cine vorbeste asa e invidios invidioasa ca ei, lui nici una nu-i reuseste. Pizmuiala si invidia le face sa vorbeasca asa. Daca viata lor sexuala ar fi in ordine nu te-ar baga in seama.