| Stelian2015 a întrebat:

Sa poate recupera un joc sters din greseala din telefon? Am Android.
Ajunsesem la un nivel ridicat si nu as vrea sa il iau iar de la inceput. Mai poate fi facut ceva? Multumesc. Ofer funda si vot.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă atunci când l-ai dezinstalat nu i-ai şters şi datele din el, atunci îl poţi reinstala din nou şi poţi juca de unde ai rămas.

| Stelian2015 explică (pentru anonim_4396):

Ce date Eu l-am instalat doar in telefon
E vorba de jocul Farmville 2, nu m-am logat nici cu google nici cu Facebook
Mai pot?

| Denisa0954 a răspuns:

Dacă erai conectat cu Facebook sau cu cont google se recuperează progresul