| Irina03081998 a întrebat:

Sa presupunem ca anul asta m-am înscris si am fost acceptata la postliceala sanitara la fără taxa. Anul viitor abandonez si ma înscriu la medicina la Carol davila si tot la fără taxa as vrea sa optez. Pot fi acceptata la facultate la fără taxa si sa si termin tot aici, pentru ca nu mi permit taxa, având in vedere ca am făcut înainte un an de postliceala la fără taxa?

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa platesti primul an facut fara taxa la prima facultate.