| calinsimo a întrebat:

A facut cineva scoala postliceala sanitara Carol Davila? Se intra si fara bacu luat?

2 răspunsuri:
| bbu2eugen a răspuns:

Nu se intra fara bac ..trebuie bac +admitere

| Aiko1chin a răspuns:

E nu am facut, de fapt am doar 12 ani, dar am o prietena care nu a luat bacul din lrima(nu pentru ca nu a știut, pentru ca a dat la altu sa copieze, si a prins o). Oricum, poti intra acolo si fara bac. Dar cred ca, ca sa iti iei licența iti trebuie. Prietena mea o sa termine anul 3 acum,, si anul asta a luat bacul. Deci da, poti intra. Sper ca ti am fost de ajutor. Funda?