| Peepsi a întrebat:

Sa va povestesc ce m-i s-a intamplat.
Ieri seara eram la o nunta, am petrecut bine, pana la ora 3:00 dimineata, atunci, eram cu un prieten, si stateam in afara zonei unde era nunta, adica, nu departe la 1m de gard (eram la o cabana). Vizavi de cabana unde era nunta, era o padure foarte mare, padurea era la cam 20m de mine (ne despartea o strada).
Atunci, cand vroiam sa ne intoarcem in cabana, am auzit niste urlete, pe strada traversa un fel de caine foarte foarte mare, care urla ingrozitor, el venea din padure, si la marginea padurii am vazut inca un caine tot la fel de mare, care si el urla de numai putea, se auzeau urlete ingrozitoare, eu eram convins ca erau lupi acei 2 caini foarte mari.
Atunci, vroiam sa ne apropiem de gard pentru a ne asigura ca erau niste lupi, si cand ne-am apropiat de gard, in spatele gardului se auzeau niste maraituri, si era o umbra a unui caine ce se misca. Cu cat ne apropiam mai tare, maraiturile se transformau in urlete. Apoi am fugit de acolo.
Ce parere aveti oare erau niste lupi?

Ps: Fara chestii de genu: Erai beat. Pentru ca nu eram. Si stiu sigur ca i-am vazut.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IAmAFreak a răspuns:

3 dimineata, ha? Ora dracului. Si nu glumesc, chiar nu sunt superstiti astea. Probabil erau cainii iadului. Am mai auzit din astea, auzi cainii cum latra, le vezi *umbra*, ca sa zic asa, dar nu te musca.
Scuza-mi aberatiile, am ceva cu paranormalul. Probabil erau niste lupi, sua ursi. Sau Chupacabra rolling on the floorSi totusi, lupii nu sunt chiar foarte mari.

| Peepsi explică (pentru IAmAFreak):

Erau mai mari ca niste caini obisnuiti, si am observat caracteristica dintre caini si lupi, lupi au gatul gros si se intorc cu tt corpul in loc sa isi intoarca gatul, ala mergea diresct, nu isi intorcea capul.

| puricel22 a răspuns:

Nu stiu! ori ce e posisbil! Dar cred ca erau lupi, adica ce ar cauta cainii in paduree! Sau poate erau cainii unui padurar! Nu stiu! thinking