| andreylupu07 a întrebat:

Sal.am o problema am pus cu pasta de dinti pe usi la scoala si ne-a dus la director eu +3 (1 a fugit inainte). directoru o zis ca maine la consiliu vb despre noi si ne scade 2 pcte la purtare.ce ziceti chiar o sa mi se scada nota la purtare?

Răspuns Câştigător
| CuteCurly a răspuns:

Cateodata spune asta doar ca sa ne sperie. Mi s-a intamplat sa spuna asa si nu mi-a scazut.

1 răspuns:
| Fridăm a răspuns:

Vă trebuie farse de 1 aprilie. Acum suportaţi consecinţele. Nu te puteai rezuma să le faci doar prietenilor ştiind că dai de belea dacă eşti prins în şcoală? Cu asta vei vedea, dar e foarte posibil să o păţeşti. Dacă e de treabă directorul, poate vă iartă de data asta.