| vlado1 a întrebat:

Salut! Ce prenume se protrivește cu numele de familie Dima?
Orice prenume, românesc sau chiar și din alte țări! Numai să fie o combinație bună între cele două.

2 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Bine mai Dima, ce ai? Fata sau baiat?

| MichaelParker03 a răspuns:

Pentru băiat: Andrei, Victor, Alex, Alexandru, Robert, Horia, Dragoș, Bogdan, Mario, Vladimir, Lucian, Teodor, Max, Ionuț, Răzvan, Daniel, Paul, Tiberiu, Aleksander, Dominik, René.

Pentru fată: Antonia, Ioana, Maria, Alexandra, Andreea, Victoria, Irina, Mihaela, Raluca, Roxana, Anca, Gabriela, Denise, Paula, Valeria, Beatrice, Silvia, Esztera, Bianca, René, Carmen.

Sper că te-am ajutat! happy