| pavelica16 a întrebat:

Sal,

ma numesc Marian si as vrea sa stiu cum sa parolez un SMC BARICADEg, l-am instalat si nu am pus parola si se tot conecteaza altii, eu la un moment dat nu mai pot intra, cum as pute sa pun o parola?, ca am tot incercat si nu reusesc!

1 răspuns:
| adytzoi a răspuns:

Te conectezi la router utilizand adresa ip din manual sau de pe spatele lui > wireless settings > alegi encryption = WPA2/PSK > pui o arola de minim 8 caractere > Salvezi