| Psihoyounger a întrebat:

stie cineva care a fost primul utilizator inregistrat pe TPU.ro?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Interesanta intrebare! Cel mai bine ii trimiti Ralucai(admina) link-ul acestei intrebari si o rogi frumos sa verifice si sa ne raspunda.

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Intreaba-o pe Raluca. Ea trebuie sa stiewinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Raluca e cea mai indicata sa dea acest raspuns.

daniela
| daniela a răspuns:

Raluca ar trebui sa-ti dea raspunsul cel mai corect dar daca Mike sune ca a verificat il credem pe cuvant ca ceea ce zice e corect

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Am verificat la ''Comunitate'' si primul utilizator inregistrat a fost Retrogrobian.

Răspuns utilizator avertizat