| mary_7018 a întrebat:

am nevoie de ajutor.de 6luni merg la dansuri la un sat care este aproape de orasul meu.cateva luni nu am tinut dansuri deoarece instructorul a fost plecat.trebuie sa va spun ca nu ma acomodez deloc.ma inteleg putin mai bine cu vreo 2 fete su cu vreo 2 baieti in rest nu mai vb cu nimeni. ei sunt mai tarani si stau toti in acelasi sat si se cunosc de cad erau mici. dar nu ma simt in largul meu alaturi de ei. un baiat a intrat pe id lu o fata (amandoi sunt de la dansuri)si mo injurat.de ce nu ma suporta?

3 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Stai ma asa si eu cind eram mic ma ducem la bunicu si aia de seama mea mai sareu la mine ii luam eu cu binisorul dar nu o scoteam cu ei la cap apoi trageam batuta ei tabarau pe mine o incasam apoi ii prindeam pe rind ii tarbaceam apoi eram prieteni.tu ce parere ai ca prietenia se lega ca la oras "ce buna esti gagico hai sao. diseara". Prietenia se cistiga foarte greu o prietenie este ca aurul calit in foc.Eu zic sa fii mai capoasa ca ei si sa te duci acolo de a naibii si sa le vorbesti frumos daca ii tratezi ca pe primitivi ai luat leapsa te vor considera si ei o ciudata, prieteni/e prin sat gasesti urgent.Deci eu zic sa o lasi mai moale si tu si nu arunca cotoiul mort in ograda lor vezi si tu unde ai gresit.Ai fost injurata na necaz pe tine pai stai soro sa vezi tone de ocara ce incasez eu cu Ema la Religie ca vin toti primitivii peste noi dar maturam asfaltul cu ei ca sunt fraieri.Fa si tu la fel cu astia nu te incaiera cu ei le spui ca sunt copii necredinciosi si rau crescuti si nu au 7 ani si gata.Nu te duce la copii de la tara sa sari la ei ca sunt prossti ca se duc pe la biserica ce auzi si tu in gura tirgului pe la primitivii nostri de pe TPU fii fata cuminte si capoasa daca cedezi azi miine la fel o sa ajungi sa nu mai ai incredere in tine si viata ta va fi praf.Vezi ca de regula cu fetele te incaieri cel mai rau eu zic sa fi diplomata. Bafta Ce dansuri faci soro Populare? ca sunt super

| DanutzZz1996 a răspuns:

Pai incearca si tu sa mergi sa vorbesti cu ei si sa glumesti, nu sta retrasa fata de ei, ca atunci probabil te cred mai ciudata si atunci normal ca isi bat joc de tine

| mary_7018 explică:

Da populare.multumesc mult pentru raspunsuri...dar sa stiti ca eu sunt o fire timida si nu prea am tupeu sa glumesc cu ei