| Nobell a întrebat:

Sal TPU.am o mare problema:vara stau toata noaptea treaza, iar iarna dorm pana la ora 1 dupamiaza, ce sa fac in privinta asta? adica; vara, nu pot sa dorm toata noaptea!; iarna, adorm in jur de 12noaptea si ma trezesc pe la ora1-2 dupamiaza! ce sa fac!(se vede si la intrebarea aceasta ca am postat-o pe la ora 1 noaptea; asta e dovada)

Răspuns Câştigător
| BiancaGeorgya a răspuns:

Eu zic ca in Iarna ar trebui sa dormi mai putin ( pui ceasul sa sune ). Daca te trezesti Iarna pe la ora 10:00, Vara o sa porti dormi noaptea. Funda?