| bitek a întrebat:

care a fumat vreodata dintr -o tigara electronica? as dori sa aflu ce simti? simti exact ca si cum ai fuma o tigara normala?

3 răspunsuri:
| Luis2u4u a răspuns:

Nu e chiar ca si cum ai fuma dintr-o tigara normala, pana la urma e doar un abur. Insa satisface nevoia de nicotina si in plus sunt sanatoase. Iti recomand sa iti cumperi de aici: http://www.php-tigaraelectronica.ro/

| catalin_7655 a răspuns:

Am tras din ea are un preten deci... e ca o narghilea nu-i cine stie ce

| marinuta a răspuns:

Eu nu stiu caci sunt copil si nu am facut asa ceva niciodata dar cred ca are acelasi gust