| byianka a întrebat:

Deci, vara trecuta am vazut un film horror pe jumatate dar deoarece s-a intrerupt nu am vazut continuarea. Acum nu imi mai amintesc cum se numea si vreau foarte mult sa-l vad din nou. Este vorba despre doua fete care isi petrec vacanta acasa la una dintre ele. Familia fetei gazda este ucisa de un psihopat(parerea mea) iar ea este rapita. Fata venita in vacanta incearca sa o salveze. Vi se pare cunoscut? Pls.

2 răspunsuri:
| Laaaur a răspuns:

Hmm... nu sunt sigur dar incearca
paranormal activity sau activitate paranorlama de la 1 pana la 3 incearca dar nu sunt sigur

| byianka explică (pentru Laaaur):

Am vazut toate partile de la activitate paranormala si nu e niciunul filmul despre care zic eu