| Flavy007 a întrebat:

Sal TPU vreau si eu sa stiu ce se intampla daca fumezi iarba si nu ma refer la marijuana ci la iarba iarba care creste oriunde. vreau sa stiu pentru ca un prieten fumeaza asa ceva si a inceput sa se simta foarte rau in fiecare zi si vreau sa stiu daca e din cauza asta.

dau funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce să nu lăsăm să moară un om care s-a gândit că cel mai bun lucru pe care îl poate face cu iarba de crește pe câmp este să o fumeze?
E selecție naturală.