| cristipetra a întrebat:

Sal vreau si eu un raspun va rog!
Am 2 calculatoare sursa de internet este routerul!
pe unul dintre cele doua calculatoare am instalat windows 7! Trebe sa fac niste configurari dupa cate am inteles dar cei de la rds nu spun deoarece nu raspund de router! Pentru ei e ceva in + routerul!

1 răspuns:
| Savy a răspuns:

RDS-ul considera pana si echipamentul din dotare ca suplimentar.
Pentru ca nu ai specificat ce configurari trebuie sa faci, presupun urmatoarele:
1. Vrei sa configurezi routerul pentru conexiunea la internet
2. Vrei sa configurezi pc-ul cu windows 7 pentru a accesa reteaua locala.
Trimite-mi un pm si spune-mi care din ele e, sau daca e alta problema. Te ajut cu cea mai mare placere si nu vreau funda.