| acerr a întrebat:

Saliu,
Ce ati face daca ati castiga la loto vre /o 20, 30 milione euro, nu zic mai mult

4 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu știu. Aș ajuta niște oameni, le-aș da părinților mei o parte, iar dacă vor, merg în jurul lumii cu ei. A, și poate îmi voi îndeplini „visul" de a fi...lasă nu contează ce. Dar asta nu se va întâmpla așa că visez.

| acerr explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ma faci curioasa! care e visul tau? doamne ajuta sa se implineasca

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru acerr):

Să ajung pe Marte laughing ok, nu.
Mai demult îmi doream să fiu cântăreață, acum who knows it, m-aș axa pe asta deși mnah nu cred că mi-ar ieși.

| llleo a răspuns:

I-aș cheltui.