| pisipisicutzapispis a întrebat:

Sall all as vrea sa stiu cum pot pune fluturasi, inimioare sau alte semne din astea de exemplu cand pun un video pe youtube si pun o melodie cu subiectul love vreau sa pun la denumire si o inima cum fac daca stiti vreun site din asta care are asa ceva dati-mi-l dau fundita

3 răspunsuri:
| just0stefana a răspuns:

Nu stiu cum poti sa pui fluturi, dar niste simboluri dragute (printre care si inimioara) sunt la Microsoft Office, cand ai un document in Microsoft Office Word deschis te duci sus la,, Insert" si de acolo la,, Symbol'' si gasesti simboluri super cool! o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tasta Alt+orice combinatie de numere o sa mearga!↓→↑↓╓4♪¬{ÖQ═
daca ai laptop nu merge dar nu uita:pui numerele doar din tastele pe care sunt doar cifre!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tasta Alt+orice combinatie de numere o sa mearga!↓→↑↓╓4♪¬{ÖQ═
daca ai laptop nu merge dar nu uita:pui numerele doar din tastele pe care sunt doar cifre!